Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Pronovias Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.


Pronovias to hiszpańska marka, która od dekad wyznacza trendy w modzie ślubnej. Oferuje również szeroki wybór modeli sukienek koktajlowych i kreacji wieczorowych, a także dodatków ślubnych. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że każda kobieta – niezależnie od typu urody czy sylwetki – znajdzie coś dla siebie.

Suknie ślubne Pronovias wyróżniają się oryginalnym designem i najwyższą jakością wykonania. Są szyte ręcznie z królewskiej satyny, wyrafinowanego atłasu, delikatnej koronki czy subtelnego tiulu. Wiele modeli zostało zaprojektowanych przez takich mistrzów jak Elie Saab, Harve Morea czy Manuela Moty.

Suknie ślubne Pronovias – bogactwo fasonów


Kolekcje sukien ślubnych Pronovias zachwycają różnorodnością fasonów i rozwiązań: od klasycznych i romantycznych po odważne i ekstrawaganckie. W ofercie można znaleźć zarówno proste, skromne kroje, jak i suknie w literę A, w fasonie rybki czy princessy. Do wyboru jest kilka wariantów dekoltów i odkrytych pleców (m.in. tatuaż, dekolt w kształcie litery V, bateau itd.). Każdy model przykuwa uwagę mnogością delikatnych szczegółów i starannie dopracowanym krojem, podkreślającym atuty kobiecej sylwetki.

Oferta Pronovias obejmuje również suknie ślubne plus size (w kolekcji Pronovias Plus znajdują się wyjątkowe kroje i wzory w rozmiarach 46-64) oraz petite – dla niskich i drobnych panien młodych.

Ciekawym rozwiązaniem jest również kolekcja sukien ślubnych, która pozwala dowolnie łączyć ze sobą poszczególne elementy kreacji, tworząc zupełnie nowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb projekty.

Wszystko to sprawia, że Pronovias to jedna z najbardziej zróżnicowanych linii sukien ślubnych na świecie.

Suknie ślubne Pronovias Warszawa


Najpiękniejsze modele sukien ślubnych Pronovias można znaleźć w salonie mody ślubnej w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą marki, będącej gwarancją najwyższej jakości. Suknie ślubne Pronovias są znane i doceniane na całym świecie!