Kolekcje 2022 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Asymetryczny Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.3 Produkty Moje ulubione
Asymetria jest w modzie! Może przejawiać się na różne sposoby – dłuższym tyłem i krótszym przodem kreacji czy skośnie ułożonymi falbanami. W sukniach ślubnych największą popularnością cieszą się jednak asymetryczne dekolty. Biegną na skos, zmysłowo odkrywając jedno ramię i zasłaniając drugie.

Dekolt asymetryczny przybiera różne formy. Jedno ramie może być przysłonięte dekoracyjnym ramiączkiem, skośnie upiętą kryjącą tkaniną, transparentną szarfą, koronkowym rękawkiem itd. Moda ślubna pozostawia w końcu nieco przestrzeni na stylistyczne szaleństwa.

Suknia ślubna z asymetrycznym dekoltem – klasyczna lub nowoczesna


 

Suknie ślubne z dekoltem asymetrycznym są kokieteryjne i oryginalne. Ten rodzaj wykończenia doskonale sprawdza się zwłaszcza w przypadku nowoczesnych krojów, wybieranych przez panny młode szukające nietuzinkowych rozwiązań. Doskonale wygląda jednak również w klasycznych princessach, rybkach czy sukniach w literę A – nadaje im bowiem jeszcze bardziej zalotnego charakteru. Urozmaica również proste, skromne fasony, stanowiąc wyrazistą dekorację.

Suknie ślubne z dekoltem asymetrycznym – uniwersalne i zmysłowe


 

Dobrze skrojona suknia ślubna z dekoltem asymetrycznym pięknie prezentuje się na każdej sylwetce. To więc propozycja uniwersalna i łatwa do dopasowania do figury. Nieregularny dekolt odwróci uwagę od mankamentów sylwetki i doskonale sprawdzi się, gdy trzeba wyrównać ramiona (odkryte powinno zostać ramię znajdujące się wyżej). Asymetryczne wykończenie góry sukni jest polecane zwłaszcza pannom młodym o niezbyt dużym biuście, jednak – przy odpowiednio dobranym biustonoszu – mogą się na niego zdecydować również posiadaczki większych piersi.

Suknia ślubna z dekoltem asymetrycznym – dodatki


 

W przypadku asymetrycznego dekoltu lepiej zrezygnować z naszyjnika. Samo wykończenie góry sukni samo w sobie jest bowiem bardzo dekoracyjne i nie potrzebuje dodatkowego podkreślenia. Warto jednak wybrać duże, efektowne kolczyki, które rozświetlą ślubną stylizację.