Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Głęboki Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.146 Produktów Moje ulubione
Suknie ślubne z dekoltem głębokim mocno eksponują kobiece wdzięki, wymagają jednak odwagi. Odsłaniają bowiem dość dużo ciała. Warto przy tym pamiętać, by nie przekraczać pewnej granicy – suknia ślubna z głębokim dekoltem powinna być bowiem wytworna i zmysłowa, lecz nie wulgarna.

Głęboki dekolt optycznie wysmukli sylwetkę i przykuje uwagę do kształtnych piersi. Należy więc pamiętać o dobrze dobranej bieliźnie, która nie będzie nieestetycznie wystawać spod materiału.

Suknie ślubne z dekoltem głębokim – fasony i kroje 


 

Duży dekolt pasuje do różnorodnych krojów sukien ślubnych. Pięknie zrównoważy rozkloszowany dół w rozłożystej kreacji princessa, nada lekkości sukni w literę A i stanie się efektownym urozmaiceniem sukni o prostym kroju. Sprawdzi się zarówno w romantycznych kreacjach w stylu boho, jak i okazałych sukniach nawiązujących do estetyki glamour.

Głęboki dekolt w sukni ślubnej najczęściej przybiera formę wycięcia w kształcie litery V. Jego pionowy układ optycznie wydłuża szyję i nadaje całej sylwetce smukłości. Wyszczupla również ramiona. Może sięgać bardzo nisko – nawet do pasa. Przy tak dużym wycięciu z przodu zarówno nogi jak i plecy powinny pozostać jednak zakryte, by nie przekraczać granic dobrego smaku. Suknie ślubne z głębokim dekoltem w szpic często nie mają usztywnianego gorsetu, ich góra jest wykonana natomiast z miękko przylegających do ciała tkanin.

Głęboki dekolt może przybierać również formę bardzo modnego motywu illusion. Na delikatną siateczkę w kolorze bieli lub ciała zostają naniesione wyraziste koronkowe motywy, tworzące efekt tatuażu. Haftowane aplikacje wyglądają, jakby znajdowały się bezpośrednio na ciele panny młodej. Dekolt illusion to więc interesujący sposób na kontrolowane wyeksponowanie ciała – wycięcie jest bowiem zarówno głębokie, jak i zakryte.

Suknie ślubne z dekoltem głębokim – odkryte plecy 


 

Głęboki dekolt może pojawić się również na plecach. Jest subtelniejszy niż wycięcie eksponujące biust, a zarazem bardzo zmysłowy i kuszący. Wycięcie z tyłu może sięgać tylko do poziomu łopatek lub niżej – nawet odsłaniając lędźwia. Suknia ślubna z głębokim dekoltem na plecach często wykorzystuje także technikę illusion. Transparentny tył kreacji nadaje jej lekkości, a jednocześnie pozostaje skromny i wytworny.