Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Pod szyję Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.50 Produktów Moje ulubione
Suknie ślubne pod szyję to elegancka alternatywa dla kreacji z dużym dekoltem. Zakończone delikatną stójką, golfem lub subtelnym wycięciem zachwycają skromnością. Wiele z nich zaskakuje jednak odsłoniętymi plecami czy wyeksponowanymi ramionami.

Suknia ślubna z dekoltem pod szyję – skromna i zmysłowa


 

Suknia ślubna z dekoltem pod szyję niejedno ma imię. Może być skromna i całkowicie zabudowana, stanowiąc ukoronowanie nowoczesnego minimalizmu. Delikatna stójka doskonale komponuje się wówczas z gładką, szlachetną tkaniną i długimi rękawami. Suknia z dekoltem pod szyję pięknie prezentuje się również w wersji koronkowej lub tiulowej – zabudowany dekolt z prześwitem (gładki lub z efektem tatuażu) to doskonała propozycja dla kokietek, które chcą pokazać nieco ciała, a jednocześnie nie odsłaniać go całkowicie. Wykończenie pod szyję jest nieoczywiste, a przez to bardzo zmysłowe i przyciągające spojrzenia. Zabudowany przód sukni może zostać również zrównoważony przez głębokie wycięcie na plecach, wysoki rozporek w spódnicy lub koronkowe, półtransparentne wstawki po bokach.

Suknia ślubna z dekoltem pod szyję może stanowić również ukłon dla trendów wiktoriańskich. W takim wydaniu golf jest długi, koronkowy i przylegający do szyi lub krótszy, ale wykonany ze sztywnego materiału i wykończony biżuteryjną aplikacją.

Suknie ślubne z dekoltem pod szyję – komu pasują?


 

Na dekolt ze stójką lub golfem mogą zdecydować się panny młode o zgrabnej sylwetce, wąskich ramionach, dość długiej szyi i średniej wielkości biuście. Suknie ślubne z dekoltem pod szyję nie są jednocześnie polecane kobietom o dużych piersiach – zabudowany dekolt sprawi, że sylwetka nabierze ciężkości i będzie wydawać się bardziej obfita. Wykończenie to nie nadaje się również dla panien młodych o szerokich ramionach.

Suknia ślubna z dekoltem pod szyję – dodatki


 

Wykończenie pod szyję samo w sobie jest dość dekoracyjne, nie potrzebuje więc dopełnienia w postaci okazałej biżuterii. W przypadku takiej sukni lepiej więc zrezygnować z naszyjnika czy kolii na rzecz kolczyków lub bransoletki. Z koronkowym golfem w wiktoriańskim stylu dobrze komponuje się również delikatna broszka.