Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Prosty Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.


Suknie ślubne z prostym dekoltem nie mają ani rękawów, ani ramiączek. Trzymają się jedynie na biuście, ponętnie odkrywając całe ramiona, barki i dużą część pleców. Ten typ dekoltu jest bardzo klasyczny i zmysłowy, powinien zostać jednak dobrze dopasowany do sylwetki.

Prosty dekolt to – obok dekoltu w serce – najpopularniejszy sposób wykończenia gorsetu sukni ślubnej. Jest pozbawiony wcięć, a jednocześnie dość dekoracyjny, ponieważ odsłania dużą część sylwetki.

Suknia ślubna z dekoltem prostym – do jakiej sylwetki pasuje?


 

Suknia ślubna z prostym dekoltem to dobra propozycja dla panny młodej, która posiada dość duży biust. Odpowiednie uformowanie gorsetu ładnie okryje bowiem pełne piersi, nadając sylwetce harmonijnego, eleganckiego wyglądu. Panie z mniejszym biustem mogą postawić natomiast na prosty dekolt z dodatkową falbanką lub drapowaniem, które optycznie powiększy piersi.

Ważne również, by panna młoda decydująca się na suknię ślubną z prostym dekoltem miała ładnie zarysowane ramiona i zgrabne ręce. Ten typ wykończenia gorsetu może bowiem zdemaskować mankamenty górnej części ciała.

Suknie ślubne z dekoltem prostym – jak dobrać dodatki?


 

Obyczaj nakazuje, by w kościele nie odsłaniać ramion, pleców czy kolan. Podczas ślubu pochodzi się do tego mniej rygorystycznie, mimo wszystko podczas ceremonii warto okryć górną część sylwetki delikatnym bolerkiem lub szalem.

Suknia ślubna z dekoltem prostym daje również dużo pole do popisu od względem wyboru biżuterii. Do tego typu kreacji pasują naszyjniki lub kolie wieszane blisko szyi (a nawet te w typie chokera). Należy jednak pamiętać, że taka biżuteria może optycznie skracać szyję. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by wybrać dłuższy, wyrazisty naszyjnik nachodzący na gorset.