Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne W literę V Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.227 Produktów Moje ulubione
Seksowne wycięcie w szpic często zdobi różne fasony sukien ślubnych – zarówno zmysłowe rybki, klasyczne suknie w literę A, jak i eteryczne kreacje w stylu empire. Dekolt w kształcie V może być otulony koronką lub miękkim muślinem. W każdym wydaniu wygląda bardzo kobieco i optycznie wysmukla górną część ciała.

Dekolt w literę V jest wskazany przede wszystkim dla panien młodych, które chcą wyeksponować biust. Jest nieco kokieteryjny i nadaje całej kreacji bardzo kobiecego charakteru.

Suknia ślubna z dekoltem w literę V – jak dopasować ją do sylwetki?


 

Suknie ślubne z dekoltem w kształcie V to dobry wybór dla kobiet o dużym biuście lub szerokich ramionach. Taki typ dekoltu optycznie wyszczupla górną część sylwetki i podkreśla kształtne piersi. Wydłuża i wysmukla szyję. Doskonale sprawdzi się także w przypadku panien młodych z niewielkim biustem, ale masywniejszą figurą.

Warto przy tym pamiętać, że w zależności od tego, pod jakim kątem zbiegają się jego linie, dekolt w V podkreśla inną część ciała:

  • wycięcie w kształcie trójkąta z rozwartym kątem eksponuje zgrabne ramiona;

  • dekolt w ostry szpic podkreśla zgrabny biust.


Suknie ślubne z dekoltem w literę V – jaką wybrać biżuterię?


 

Do dekoltu w kształcie litery V warto wybrać naszyjnik o podobnej linii. Doskonale sprawdzą się dłuższe łańcuszki z wisiorem, trójkątne naszyjniki lub takie, które zwężają się ku dołowi. Doskonałą ozdobą będzie również masywna, zdobna kolia.

Suknie ślubne z dekoltem w literę V – wycięcie na plecach


 

Dekolt V może znaleźć się również z tyłu sukni. W takim przypadku wyeksponuje zgrabne plecy i ładnie zarysowane łopatki. Odpowiedni kształt i głębokość wycięcia pomogą wymodelować sylwetkę – wydłużą i wysmuklą ją. Suknia ślubna z odkrytymi plecami będzie najlepiej prezentować się z upiętymi do góry włosami – tak, by fryzura nie zasłoniła zmysłowego wycięcia. W takim przypadku należy jednak pamiętać o dobrze dobranej bieliźnie – staniku z obniżonymi plecami lub samoprzylepnych miseczkach.