Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne W serce Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.66 Produktów Moje ulubione
Dekolt w serce należy do najpopularniejszych sposobów wykończenia sukien ślubnych, zwłaszcza tych z gorsetową górą. Jest bardzo kobiecy i zmysłowy. Pięknie podkreśla kształtny biust, eksponuje ramiona i plecy. Pasuje do wszystkich fasonów, jednak najczęściej stosuje się go w modelu princessa, rybka lub sukniach ślubnych w literę A.

Suknie ślubne z dekoltem w serce zazwyczaj odsłaniają całe ramiona. Dostępne są jednak modele, do których – dla komfortu panny młodej – można doczepić cienkie ramiączka To rozwiązanie jest polecane zwłaszcza paniom, które posiadają duży biust. Warto jednocześnie pamiętać, że dobrze dopasowany i odpowiednio zawiązany gorset nie powinien się przesuwać ani obniżać nawet w czasie żywiołowego tańca.

Suknia ślubna z dekoltem w serce – dla kogo?


 

Dekolt w serce pozwala optycznie wymodelować zbyt krótką szyję lub za szerokie ramiona. Odwraca również uwagę od obfitych bioder i ud. Pasuje zwłaszcza pannom młodym o okrągłej lub kwadratowej twarzy. Podkreśla naturalną krzywiznę biustu, czyniąc górną część sukni bardziej dekoracyjną.

Na suknię bez ramiączek powinny jednak uważać panny młode plus size. Ciało ściśnięte gorsetem może bowiem tworzyć na dekolcie, plecach i ramionach nieestetyczne fałdki, niepotrzebnie uwypuklając mankamenty figury.

Suknie ślubne z dekoltem w serce – jak dobrać dodatki?


 

Do dekoltu w kształcie serca pasuje krótki naszyjnik kończący się powyżej linii biustu. Może być okrągły lub mieć kształt litery V. Dobrze będzie wyglądać drobny wisiorek na łańcuszku w połączeniu z dużymi kolczykami. Sam dekolt jest bardzo dekoracyjny, nie musi być więc podkreślany okazałą biżuterią, jak połyskująca, ciężka kolia.

Bardzo ważny w przypadku sukni ślubnej z dekoltem w serce jest również odpowiednio dobrany biustonosz. Najlepszy będzie stanik w typie bardotki z odpinanymi ramiączkami (przezroczyste ramiączka nie wyglądają zbyt elegagancko!). Utrzymuje się na ciele dzięki silikonowym paskom wewnątrz obwodu i dodatkowymi pionowym fiszbinom. Najlepiej, by był dość nisko wykrojony – dzięki temu nie będzie wystawać spod gorsetu.