Kolekcje 2024 w sprzedaży w naszych salonach w Warszawie!

Suknie Ślubne Skromne Warszawa

W każdym z trzech warszawskich salonów inne światowe kolekcje uznanych projektantów.66 Produktów Moje ulubione
Suknie ślubne skromne


Skromne suknie ślubne są uniwersalne: pasują zarówno do wystawnych wesel, jak i kameralnych przyjęć w gronie najbliższej rodziny, zarówno do uroczystości kościelnych, jak i odbywających się w urzędzie stanu cywilnego lub w plenerze. Prosty model bez dużej ilości falban i połyskujących zdobień to doskonała propozycja dla panien młodych, które cenią klasyczną elegancję i wierzą, że mniej tak naprawdę znaczy więcej.

Skromne suknie ślubne podkreślają naturalną kobiecą urodę. Nie przyćmiewają panny młodej nadmiarem dodatków i dekoracji oraz nie dodają sylwetce objętości przez nagromadzenie warstw materiału. Przypadną do gustu zwłaszcza kobietom, które w modzie cenią ponadczasowe rozwiązania, minimalizm i klasyczne kroje, a umiar jest dla nich synonimem szyku i dobrego smaku.

Suknie ślubne skromne – fasony i modele


Skromne suknie najczęściej mają fason prosty lub delikatnie zwężający się ku dołowi, urozmaicony subtelnym, ułatwiającym poruszanie się rozcięciem. Do skromnych należą również pozbawione falbanek i kryształowych aplikacji modele w literę A oraz ołówkowe lub lekko rozkloszowane sukienki do kolan. Stanowią interesującą alternatywę dla obfitej sukni ślubnej w typie księżniczki lub powłóczystych kreacji z długim dekoracyjnym trenem.

O skromności w dużym stopniu świadczy bowiem nie tyle model, co wykończenie i wykorzystane materiały. Prosta suknia ślubna może być bardzo zdobna, jeśli jej gorset zostanie wyszyty połyskującymi kamieniami, gipiurą i cekinami. Gładka stanie się natomiast synonimem skromnej elegancji.

W przypadku skromnej sukni ślubnej jedyną ozdobą mogą być odsłonięte ramiona, głęboki dekolt na plecach lub oryginalne, rozszerzane rękawy. Skromność nie wyklucza bowiem zmysłowości i odrobiny seksapilu.

Skromna suknia ślubna – dodatki


Do skromnej sukni ślubnej pasuje subtelna biżuteria (np. kolczyki wkrętki i łańcuszek-celebrytka), niewielki bukiecik z polnych kwiatów i fascynator zamiast welonu. Taka kompozycja pozwala na stworzenie harmonijnej, jednolitej całości.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by… przełamać prosty fason kreacji. Decydując się na skromną suknię ślubną, można bowiem urozmaicić ją wyrazistymi, a nawet ekstrawaganckimi dodatkami – bransoletką z kolorowymi kamieniami czy długimi, ciężkimi kolczykami. Prosty fason stanowi bowiem doskonałe tło dla stylistycznych eksperymentów.